NYERTESEK

Fődíj nyertese: Kecskésné Szvétecz Hajnalka Tapolca


1 db bruttó 20 000 Ft értékű Régió utalvány nyertese: Lukács Gabriella - Gyula
1 db bruttó 20 000 Ft értékű Régió utalvány nyertese : Gere Bence - Nyírbátor
1 db bruttó 20 000 Ft értékű Régió utalvány nyertese : Nagyné Kiss Edit - Berettyóújfalu
1 db bruttó 20 000 Ft értékű Régió utalvány nyertese : Jezsenői Norbert - Budapest
1 db bruttó 20 000 Ft értékű Régió utalvány nyertese : Domé Andrea - Budapest

Napi Nyeretesek:

11.27.
Ráczné Kis Rebeka - Harka
Simon Balázs- Komárom
Dénesné Bíró Krisztina- Debrecen
Tóth -Szilágyi Renáta-Kaposszerdahely
Csipkés Lászlóné- Debrecen
Árendás Ágnes-Tárnok
Kereszthelyi Anita-Kaposvár
Almási Józsefné- Szentes
Gelsi Andrea - Budapest
Szabóné Haskó Erika- Kiskörös

11.28.
Varga Ildikó - Mosonmagyaróvár
Markó Dzsenifer -Baja
Szeljakné Madács Andrea Éva - Csabacsűd
Bikki Zsuzsanna - Andornaktálya
Szabó Mária - Tata
Tozer-Nemes Renáta - Lajosmizse
Szalóczy Péter Kaposvár
Nyíró Róbert - Tapolca
Bálint Magdolna- Budapest
Kállai István - Budapest

11.29.
Meixner Zsuzsanna - Budapest
Baranyai Gyula - Egyházasrádóc
Kiss Istvánné -Túrkeve
Szalóczy Péter-Kaposvár
Szentes Melinda-Veszprém
Kovács Mercédesz - Tiszaújváros
Kalázs Antónia - Szalonna
Sirmai Sándor - Budapest
Érsok Csaba-Mályi
Csernyik Magdolna Nagyfüged


11.30.
Kissné Bokor Éva - Nagykovácsi
Horváthné Pandur Tünde - Karcag
Takács Mónika Gyöngyös
Fehér Tamás - Almásfűzitő
Nyíri István Zoltán - Budapest
Iván Péter - Szentes
Vizi Jánosné - Kiskunfélegháza
Fereczy Hajnalka - Sümeg
Zsidai Orsolya - Orsolya - Salgótarján
Nagy Szilvia Henriette - Szeged

12.01.
Czifra Emese - Győr
Labányi Oszkár - Budapest
Dénesné Bökfi Anikó - Békéscsaba
Grécziné T. Magdolna - Budapest
Vass Erika - Sümeg
Bajdik Tamás - Nagykörös
Gantner János - Öttevény
Szarvas Éva - Üllő
Kovácsné Nagy Ildikó - Battonya
Eipl Ferencné - Tatabánya

12.02.
Kovács Tibor - Tác
Sáfár Eszter - Csemő
Tikács Lajoné - Debrecen
Reidl Ramóna - Budapest
Imre Szilvia - Pécs
Kincsesné Simon Patrica - Szolnok
Rubóczky Tímea - Ajak
Steinbach János - Pécs
Kiss Emma Krisztina - Székesfehérvár
Ivánkovics Erika - Gyöngyöshalász

12.03.
Ferenczy Hajnalka - Sümeg
Horváth Krisztina - Pázmánd
Szalontainé Levanov Erzsébet - Albertirsa
Sághy Ervin - Budakalász
Papp Györgyi - Budapest
Harkai Richárd - Tahitótfalu
Balázsné Nyiri Réka - Nyíregyháza
Szabó Mária - Tata
Kis Elemérné - Budapest
Takács - Tamási Krisztina - Budapest

12.04.
Miklós Szilveszter - Szeged
Varga Leventéné Csótár Ágnes - Keszthely
Sós Gábor - Szeged
Stummer Zoltán - Sopronhorpács
Böcskei Klára - Győr
Blazsán István - Nyíregyháza
Potornai Rita - Karcag
Dudásné Sápi Éva - Cegléd
Csontos Mariann - Budapest
Kazinczy Szlvi - Jászberény

12.05.
Bánkuti Zsuzsa - Budapest
Lengyel Szilvia - Vecsés
Kis Laura - Vác
Samókné Malik Henriette - Bénye
Csáki - Szalai Éva - Mosonszentmiklós
Horváth Béla - Fót
Halperné Balaton Eszter - Kőszeg
Demeter Anita - Szeged
Tóthné Kullár Zita - Fehérgyarmat
Pilián Delila  - Taktaharkány

12.06.
Éderné Csabai Éva - Oroslány
Vitárné Weibli Ágnes - Nyírbátor
Eszes Virág- Jánoshida
Mágory Zsófia - Budapest
Viczler Tímea - Pécel
Kertiné Szőke Erika - Tiszaföldvár
Dorogi- Lengyel Éva - Mezőkövesd
Pazsiczky Jánosné - Iponyszög
Kovács Tiborné - Tác
Szabóné Kovács Gabriella - Kaposvár

12.07.
Berta Andrea - Baja
Somogyi Gábor - Budapest
Borsos Balázsné - Bak
Oláh Márton - Hajdúböszörmény
Bakos Tamásné - Mátészalka
Huszár Károly - Sárbogárd
Kecskés Szvétecz Hajnalka -Tapolca
Böllér Mónika - Rózsaszentmárton
Gaburi Zsanett - Miskolc
Hatvani József - Szeged

12.08.
Kővári Tamásné - Pilisvörösvár
Fekete Anna - Markaz
Reinhardt Lajosné - Törökbálint
Gyarmati Máté - Érd
Szabó Mária -Tata
Molnár Erzsébet - Eger
Vargáné Márton Ilona - Budapest
Lakatos Nikolett - Eger
Sándor Tiborné - Nagysáp
Wudiné Szendi Ágnes - Kiskunlacháza

12.09.
Somogyiné Gulyás Csilla - Ceglédbercel
Kis Elemérné - Budapest
Madács Jánosné -Csabacsűd
Szeniczey Zsolt -Gyöngyöshalász
Baksa Zsolt - Karancslapujtő
Mezei Erzsébet - Budapest
Mercz - Ferencz Krisztina - Pécs
Kelemen Anikó- Eger
Csernyánszky Ilona - Fót
Lucza Nóra - Budapest

12.10. 
Molnár Zoltán- Budapest
Füzi Mária - Budapest
Márta Tímea - Kaposvár
Kovács- Fürnstein Tímea - Kaposújlak
Lászlóffy Petra - Orosháza
Tolnai János - Budapest
Imre Róbert Mosonmagyaróvár
Nagy Jánosné Budapest
Zsigmond Anett -Cegléd
Árgyelán Zsolt - Gödöllő

12.11.
Bíró Mária - Budapest
Sere Tamás - Baja
Sári Anikó - Szeged
Marosvölgyi Csaba - Gyöngyös
Varga Vivien -Salgótarján
Holló József - Debrecen
Bagdi Gergő - Dunakeszi
Érsok Csaba - Mályi
Galambos - Gere Kitti - Nyírbátor
Farkas Györgyné - Mohora

12.12.
Kovács Emma - Debrecen
Tóth Miklós -Kaposvár
Simon László -Nyergesújfalú
Kovácsné Orsó Magdolna -Debrecen
Szabados Alida - Orosháza
Varga Annamária - Lajosmizse
Tóthné Bartha Rita - Budapest
Nagy Krisztina -Debrecen
Bükkfalvi Tímea - Miskolc
Csősz Sándor - Érd

12.13.
Farkas Edit - Sarkad
Márta Ferenc Kaposvár
Bodó Zsanett - Budapest
Berkes Hajnalka - Budapest
Kurucsai Lajosné - Budapest
Róth István - Bana
Szitás Edit - Sarkad
Hatvani Józsefné - Szeged
Lászlóffy Zoltánné -Orosháza
Bodáné Ferencz Katalin - Pécs

12.14.
Csamári Nikolett - Nyergesújfalu
Deák Mónika - Nyergesújfalu
Eszterhai Zsolt -Vác
Kolonics Petra - Nagytevel
Balogh Iván - Budapest
Király Zsolt -Kisláng
Bakos Zsuzsa -Szolnok
Kiss Erik - Budapest
Pádár László - Budapest
Csányi Erika - Keszthely

12.15.
Polgárné Bodon Dorottya - Putnok
Németh Mária - Ikervár
Bajdik Tamás - Nagykörös
Balogh János - Szeged
Drobni Éva - Budapest
Gulyásné Szűcs Gabriella Nyírbátor
Fekete Ferenc -Nyergesújfalu
Stefán Rita - Bátaszék
Móricz-Zimán Edina - Göd
Dr. Szőllősi Edit Mária - Hajdúböszörmény

12.16.
Szaniszló Zoltán - Szeged
Imrefy Istvánné - Csákvár
Molnárné Tőkési Katalin - Miskolc
Fejes Norbert -Vác
Grezsa Dezső - Kiskunmajsa
Dobos Tibor - Szentes
Gondiné Csányi Mónika - Tiszaalpár
Isó Imola -Komárom
Macz Mónika -Sárisáp

12.17.
Mikulán Anita - Mezőhegyes
Munkácsi Dóra -Martfű
Traxler Tamás -Szombathely
Elekes István -Budapest
Ábrahám Tamás -Tatabánya
Szarvas Márta -Eger
Köröshegyi Tamás -Kerekegyháza
Szlamka Klára - Dabas
Csicsely Szabolcs -Budapest
Zuba Mihály - Mezőberény

12.18.
Borsós Andor - Pázmánd
Nagy Judit - Budapest
Igaz László - Budapest
Szappan Diána -Petőfibánya
Páncics Anikó Baja
Bíró Andrea - Szigetszentmiklós
Katona Ágnes -Heves
Szemők Mónika -Szentistván
Farkas Emilia - Kaposvár
Bozsik Andrea -Besernyőtelek